Zacisze

Opinie i komentarze

Od: Andrzej T., 21.07.2020

Jeśli chcesz usłyszeć ciszę,
spotkać się z danielem czy kuną.
Zajedź tam gdzie Zacisze,
nad jeziorem Juno.
*
Tu odpocznie i serce i głowa
i wszystkie narządy.
Piękne miejsce koło Mrągowa
po co jeździć tam gdzie dalekie lądy.
*
Tu zimna „Łomża” i „Warka”
i jedzenie jest pycha.
na ranczo Ożarka
Zdzicha.


Od: Hania, h.ku….@…poczta.pl

Miejsce pełne uroku, ciszy, spokoju i przepysznego jedzenia.Byliśmy tam 2 tygodnie a teraz tęsknimy i wspominamy ze łzami w oczach, bo chcielibyśmy jeszcze.Gospodarze bardzo mili i sympatyczni, a Pani Maria???-dawno nikt tak o nas nie dbał i nam tak nie dogadzał.Gorąco polecamy wszystkim, którzy są spragnieni ciszy, spokoju, i bliskiego kontaktu z naturą. Pozdrawiamy i do zobaczenia


Od: Maryla, Andrzej, Irena i Jacek, mar….@…o2.pl

Spędziliśmy w gospodarstwie tydzień. Jest wszystko co potrzebne człowiekowi do życia. Przemiły gospodarz. Pani Maria bombowa kobietka. Pozdrawiamy wszystkich. Pozdrawiamy również sołtysa. Przemiły człowiek. Tęsknimy i marzymy o wyjeździe. Poznań


Od: Marcin, rev….@…wp.pl

Spędziliśmy z żoną w Zaciszu dwa tygodnie wakacji, było super. W gospodarstwie jest wszystko, co potrzebne do wypoczynku zarówno aktywnego jak i „spokojnego”. Jeśli coś potrzeba, gospodarze służą pomocą.


Od: Beata, bea….@…onet.eu

Miejsce super na rodzinny wypoczynek. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój wymarzona okolica ( jezioro, las). Dla bardziej aktywnych to przepiękne tereny na wycieczki rowerowe, wycieczki konne, właściciele oferują też sprzęt pływający. Gospodarze to sympatyczni ludzie, chętni do pokazania i zaznajomienia wczasowiczów z okolicą. Serwowane posiłki tylko palce lizać!.. Pozdrawiamy gospodarzy – tegoroczni urlopowicze.


Od: Iwona, gor….@…p.pl

Mieliśmy przyjemność zawitać do tego zacisza, wspaniały wypoczynek i relaks dla całej rodziny ,począwszy od niemowlaka aż do osoby starszej.Gospodarz tej posiadłości to,,dusza człowiek” a gospodyni to sympatyczna kobieta.Urocze miejsce i wspaniała atmosfera.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.